KONST / Litografier / Färglitografi 9434113
nr 943 4113
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, , Charles Sjöholm (f. 1933), par på café, PT, signerad, motivet: 45x55
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:59:07
100 kr
150 kr
16 feb
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm