KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507123
nr 1550 7123
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Stämpelsignerad, båt vid brygga. Blandteknik, bildmått: 28x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:31:58
3/7 19:11:57
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson