KONST / Litografier / Färglitografi 14332109
nr 1433 2109
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 155/290. Färglitografi. Bladets mått: 83x59 cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:40:41
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
22 nov