KONST / Litografier / Litografi 8213541
nr 821 3541
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Litografi, Ryan, Marilyn Monroe, signerad, motivets mått: 81x63, 266/350
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:15:30
18/4 19:52:49
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan