KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099105
nr 1409 9105
Siegfried Reich an der Stolpe
(1912-2001), Tyskland
Blandteknik, Signerad. Motivet: 20x30, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:55:09
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
Siegfried Reich an der Stolpe
Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe