KONST / Litografier / Litografi 7335229
nr 733 5229
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Litografi, Eva Holmér Edling (f. 1942), "vid Morga hage", 66/100, signerad, motivets mått: 46x50
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:17:26
200 kr
150 kr
250 kr
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling