KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752105
nr 1475 2105
Barbro Brange
(1931-2021), Sverige
Oljemålning, Vattenpump. Signerad, daterad -85. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Barbro Brange Skogum, svensk bildkonstnär född 1931, död 2021.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:02:53
2/6 22:57:46
100 kr
20/6 17:24:41
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Barbro Brange
Läs mer om Barbro Brange