KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7923082
nr 792 3082
F. Berlingieri, flicka med kärve, signerad, ramens innermått: 39x25
Kondition: repor
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2012
25/11 18:19:52
- Klassiska