KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11755622
nr 1175 5622
Veronika Keerdoja
(1904-1985), Sverige
Akvarell, Holmenkollen. Signerad, daterad 1953. 65x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:23:52
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Veronika Keerdoja
Läs mer om Veronika Keerdoja