KONST / Litografier / Fotokonst 14244139
nr 1424 4139
Erik Berglin
(f. 1980), Sverige
Fotokonst, "Bird #55" Alavda Arvensis. Signerad, numrerad 1/30,2010. Bildmått: 60x80, yttermått inklusive ram: 83x23, + intyg
Erik Berglin, svensk fotograf, konstnär och konstkurator född 1980.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:54:18
9/10 13:26:15
1.000 kr
11/10 18:39:05
Erik Berglin
Läs mer om Erik Berglin