KONST / Litografier / Färglitografi 11424092
*
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:33:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:51:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:51:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49