KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13027033
nr 1302 7033
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, "Kanslihuset Stockholm". Signerad, år 1929. Motivet: 25x29cm
Utrop:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:19:48
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm