KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 12612159
nr 1261 2159
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Blyertsteckning, Kvinna. Signerad, daterad -57. Motivet: 28x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:54:15
17/6 19:17:54
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson