MÖBLER / Bord / Matbord 15903385
nr 1590 3385
Matbord
Gustaviansk stil. Diameter: 110 cm. Bredd: 110 cm + två iläggsskivor om 48 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador, repor
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:21:21
15/1 00:02:14
Den Gustavianska stilen