KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8615031
nr 861 5031
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Torsten Renqvist (1924-2007), Figurkomposition, signerad 7/65, 26x27
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:19:12
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist