KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165379
nr 1616 5379
R Kainzl, Signerad, tidningsläsare. Olja på pannå, 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:04:37
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr