MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 15728368
nr 1572 8368
Bokhylleskåp
1900-talets första hälft, björk. Bredd: 153 cm. Djup: 34 cm, höjd: 140 cm, nyckel
Kondition: fanérbortfall, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:03:19
21/10 19:24:53
300 kr
23/10 10:08:41