KONST / Litografier / Färglitografi 8768399
nr 876 8399
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi , Philip von Schantz (1928-1998), signerad. 1979, 21/150, motivet: 29x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:12:12
10/2 20:02:40
17 feb
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz