KONST / Litografier / Färglitografi 13162072
nr 1316 2072
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 18/270. Motivet: 28x23 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:20:46
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg