KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577033
nr 1457 7033
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 26x34, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:37:31
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler