KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13314188

nr 1331 4188

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 1987. Motivet: 49x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:25:50

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén