KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13603066

nr 1360 3066

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Panorama. Signerad, numrerad 5/150. Motivet: 30x276 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:10:34

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén