KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13327216

nr 1332 7216

Skulptur

Gips, Fiolspelande man. Höjd: 27 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:57:35

4/6 19:04:30 1      Vinnande bud