MÖBLER / Möbler, övrigt / Sideboard 13337276

nr 1333 7276

Sideboard

1920-/30-tal. Längd: 130 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 108 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador, fläckar

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:37:10

15/6 19:21:39 1      Vinnande bud