bakg

  KONST / Ramar / Ram 13407296



*

nr 1340 7296


Ram

innemått: ca 100x60,5 cm


Utrop:

100 kr - 300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 augusti 2020
kl 19:50:43


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
  • 4082 Bonbonjär
    Capodimonte, Italien. Skål med lock. Diameter: 12 ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    5 oktober kl 19:35
  • 1312 Etsning
    Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad,..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    5 oktober kl 19:25
  • 7004 Färgetsning
    C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. "Bugatti". Si..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    19 oktober kl 19:09
  • 7009 Färgetsning
    Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Spegelsm..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    19 oktober kl 18:23
  • 1315 Färgetsning
    Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad,..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    5 oktober kl 19:28
  • 1316 Färgetsning
    Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad,..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    5 oktober kl 19:44




Ladda ner broschyr