BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 13496082

nr 1349 6082

Plafond

Råglas, 1940-tal, diameter: 47. Höjd: 55 cm

Konditionsrapport: kantnagg

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:11:40