KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374296

nr 1337 4296

Tage Åsén

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Tage Åsén (f. 1943), Sverige. Signerad, daterad 72, vinterfiskare. Olja på duk, 40x55 cm

Tage Åsén, svensk målare och grafiker född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:22:59

Tage Åsén

Läs mer om Tage Åsén