KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713077

nr 1271 3077

Skeppar Olofs gränd, Gamla Stan, Stockholm. Signerad Lindon, daterad 1952. Olja på duk, 59x41 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:00:44

17/8 14:59:30 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm