KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406056

nr 1340 6056

Per Sundberg

(1887-1968), Sverige

Oljemålning, Per Sundberg (1887-1968), Sverige. Vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 18x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:15:10

7/8 21:53:11 1      100 kr
10/8 12:35:27 2      Vinnande bud

Per Sundberg

Läs mer om Per Sundberg