KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337197

nr 1333 7197

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, "Stigbergsgatan 17". Signerad Tull. Olja på duk, 44x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:22:11

15/6 13:54:22 1      Vinnande bud