KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636677

nr 1363 6677

Oidentifierad konstnär. Signerad R Hall, fåglar. Olja på duk, 62x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:19:51