KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316247

nr 1331 6247

Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:18:51