KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431026

nr 1343 1026

Maurice Moberg

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. Stockholm. Signerad. Olja på duk, 47x65 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:53:28

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg