KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13441007

nr 1344 1007

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Nybroviken, Signerad. Olja på pannå, 60x120 cm

Konditionsrapport: färgbortfall

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:39:24

30/8 13:23:24 1      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson