KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713063

nr 1271 3063

Einar Eriksson, Stadsgården, signerad. Olja på pannå, 55x46 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:17:54

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm