KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766564

nr 1376 6564

D Hunter, 1900-tal, Barn i hatt. Signerad. Olja på pannå, 39x29 cm. Yttermått inklusive ram: 67x57 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:47:20