KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766564
nr 1376 6564
D Hunter, 1900-tal, Barn i hatt. Signerad. Olja på pannå, 39x29 cm. Yttermått inklusive ram: 67x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:47:20
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)