KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371013

nr 1337 1013

Brita Nordencreutz

(1899-1982), Sverige

Oljemålning, Brita Nordencreutz (1899-1982), Sverige. Sydländskt gatumotiv. Signerad, daterad 1971. Olja på duk, 53x40cm

Brita Nordencreutz, född 1899, död 1982, svensk målare,

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:27:26)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:17:33

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Brita Nordencreutz

Läs mer om Brita Nordencreutz