KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407031

nr 1340 7031

Anneli Nilsson Schelin

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Anneli Nilsson Schelin (f. 1957), Sverige. Blomster. Signerad, daterad -96. Olja på duk, 56x46 cm

Anneli Nilsson Schelin, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:11:11

3/8 19:54:37 1      Vinnande bud

Anneli Nilsson Schelin

Läs mer om Anneli Nilsson Schelin