KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13453020

nr 1345 3020

1600 / 1700-tal, tre flickor, 102x78 cm. Ej signerad. Olja på duk

Konditionsrapport: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:17:01

31/8 19:10:35 1      Vinnande bud
31/8 19:11:18 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska