KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636754

nr 1363 6754

1800-tal, Kapten, Olja på plåt, 34x30 cm. Ej signerad. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:27:58