KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636733

nr 1363 6733

1700-/1800-tal, Stall, Monogramsignerad. Olja på pannå, 28x40 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:33:13

Halvkristall