KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636785

nr 1363 6785

1700-/1800-tal, motiv från antiken, ej signerad. Olja på duk, 37x46 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:49:21