KONST / Oljemålningar / Olja på litografiskt tryck 13371115

nr 1337 1115

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Olja på litografiskt tryck, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Wenner-Gren Center, Monogramsignerad, bladets mått: 29x40 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:26:16)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:37:01

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang