KONST / Litografier / Litografisk affisch 13151500

nr 1315 1500

Litografisk affisch

Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:48:46

  • Tema
  • 23 mar