KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152192

nr 1315 2192

Litografisk affisch

Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:56:09

  • Tema
  • 23 mar