KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152024

nr 1315 2024

Litografisk affisch

Chagall, "L Opera", Ch. Sorlier, oramat löst blad, ej signerad. Bladets mått: 64x99 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:43:04

  • Tema
  • 23 mar