KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152024

nr 1315 2024

Litografisk affisch

Chagall, "L Opera", Ch. Sorlier, oramat löst blad, ej signerad. Bladets mått: 64x99 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:43:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar