bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 5991036



*

nr 599 1036


Färglitografi

Tage Åsén -77, Med dedikation, 217/300, 44x60


Följerätt

Ja

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 september 2009
kl 19:00:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/9 16:24:44 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: dedikation färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 1187 Färglitografi
    2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 19:44
  • 8504 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 18:09
  • 8082 Färglitografi
    Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Signerad, numrera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 19:47
  • 1033 Färglitografi
    Joaquin Ibanez-Arellano (f. 1929), Sverige. Signer..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 18:37
  • 1032 Färglitografi
    Joaquin Ibanez-Arellano (f. 1929), Sverige. Signer..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 20:57
  • 8268 Färglitografi
    Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, EA-uppl..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 november kl 18:57




Ladda ner broschyr