KONST / Litografier / Färglitografi 12835104

nr 1283 5104

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 69, numrerad 87/300. Motivet: 29x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:58:42

  • Tema
  • 21 okt

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas