KONST / Litografier / Färglitografi 12713111

nr 1271 3111

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 88/125. Motivet: 43x57 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 21:00:43

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas